خرید فرش گبه

گبه اصطلاحی برای زیراندازهای سنتی میان عشایر اقوام مختلف است. این فرش‌ها از دیرباز  نزد روستاییان و عشایر استفاده شده‌اند. با این حال در دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم، برخی علاقه به فرش‌هایی دارند که نقش‌ها و شکل‌وشمایل‌شان شباهت به این گبه‌های قدیمی داشته باشد. از همین رو است که کارخانه‌های فرش روی به بافت و تولید فرش‌هایی که طرح گبه‌های قدیمی هستند آورده‌اند. این فرش‌ها را امروز فرش گبه نام گذاشته‌اند. در فروشگاه آنلاین فرش افرند، انواع فرش گبه عرضه شده‌اند و بنابراین چنان‌چه به‌دنبال خرید فرش گبه یا سفارش آنلاین فرش گبه با قیمت مناسب هستید، پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به کاتالوگ فرش‌های گبه‌ی فروشگاه فرش افرند داشته باشید.

فرش گبه چه مزایایی دارد؟

فرش گبه در وهله‌ی اول بسیار زیبا و دلنشین است. باوجودی‌که در رنگ‌ها و طرح‌های متفاوت عرضه می‌شود، عمدتاً بسیار زیباست و این قابلیت را دارد که محیط منزل یا اتاق را بسیار دلنشین جلوه دهد. دیگر آن‌که از آن‌جا که پرزهای فرش گبه بلندتر از فرش‌های معمولی اند، راه‌رفتن روی آن حس لطافت و نرمی به دست می‌دهد. در ضمن، در برابر سرما به‌خوبی مقاوم است و بنابراین درصورتی‌که در طبقه‌ی اولِ آپارتمان هستید و از کفِ منزل‌تان سرما منتشر می‎شود، استفاده از فرش گبه می‌تواند راه‌حلی عالی برای این مسئله باشد.

قیمت فرش گبه چند است؟

همچون هر نوع فرشی، فرش‌های گبه نیز در سایزهای مختلف و با طرح‌ها و نقش‌های گوناگون عرضه شده‌اند و قیمت فرش گبه هم به این معیارها بستگی دارد. خوشبختانه در فروشگاه فرش افرند انواع فرش گبه با قیمت‌های مختلف عرضه شده‌اند و بنابراین هر میزان بودجه‌ای که داشته باشید می‌توانید یک یا چند مورد از فرش‌های گبه‌ی فروشگاه فرش افرند را در اندازه‌های مختلف سفارش دهید و منتظر ارسال سریع آن باشید.

ارسال فرش گبه در فروشگاه افرند چگونه است؟

در فروشگاه فرش افرند سعی بر این است که سفارش‌ها در سریع‌ترین زمان آماده و برای مشتری ارسال شوند. خبرهای خوبی که برای شما داریم یکی این است که ارسال فرش به سراسر ایران در فروشگاه اینترنتی افرند رایگان است و دوم آن‌که ما شرایط را برای پرداخت وجه پس از تحویل کالا فراهم کرده‌ایم؛ از این رو می‌توانید با خیالی آسوده نسبت به سفارش آنلاین و خرید اینترنتی فرش گبه در فروشگاه آنلاین فرش افرند اقدام کنید.

خرید اینترنتی فرش گبه

برای خرید انواع گبه می‌توانید کاتالوگ محصولات فروشگاه آنلاین افرند را در زیر مشاهده کرده و روی فرشی که مدنظرتان است کلیک کنید. با کلیک روی فرش به صفحه‌ی فرش دلخواه‌تان منتقل می‌شوید و در آن‌جا می‌توانید اندازه‌ی مورد نظرتان را انتخاب کرده و فرش را به سبد خرید اضافه کنید. سریع سفارش شما آماده و برای شما در هر جای ایران که باشید ارسال می‌شود.