خرید اینترنتی فرش کودک | سفارش آنلاین فرش اتاق کودک

چنان‌که احتمالاً می‌دانید محیط زندگی کودک تأثیر بسیار زیادی بر شخصیت و منش او می‌گذارد. از این رو برای آن‌که تا جای امکان شرایط را برای هرچه‌بهتر شدن شخصیت کودکان فراهم کنیم، باید توجهی ویژه به محیط منزل – که اصلی‌ترین محیط زندگی کودک است – داشته باشیم. در این بین، دکوراسیون اتاق کودک نقشی اساسی ایفا می‌کنند. فرش به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین اجزای دکوراسیون اتاق کودک باید به‌صورت اصولی انتخاب شود تا تأثیری مثبت روی رفتارها و در کل شخصیت کودک داشته باشد. در ادامه ضمن آن‌که نکاتی را برای انتخاب بهتر فرش اتاق کودک یا همان فرش کودک معرفی می‌کنیم، می‌توانید فرش‌های کودک فروشگاه اینترنتی فرش افرند را مشاهده کرده و یک یا چندتا از آن‌ها را که مناسب می‌دانید انتخاب کنید.

ارسال فرش کودک در فروشگاه آنلاین افرند رایگان است و همچنین شرایط برای پرداخت وجه پس از تحویل کالا فراهم شده‌است.

-10%
-10%
-15%
ناموجود
580,000 تومان2,300,000 تومان
-15%
ناموجود
580,000 تومان2,300,000 تومان
ناموجود
580,000 تومان2,300,000 تومان

نکات مهم برای انتخاب فرش کودک

1- آیا کودک‌تان بازیگوش است؟

نکته‌ای مهم که به‌هنگام خرید فرش کودک باید به آن توجه داشته باشید بازیگوش‌بودن یا نبودن کودک است. درصورتی‌که کودک‌تان از آن کودک‌های پرجنب‌وجوش و بازیگوش است، باید به دنبال خرید فرشی باشید که رنگ خیلی روشنی نداشته باشد و در واقع کمتر احتمال کثیف‌شدن داشته باشد؛ درغیر این صورت باید خودتان را برای شستنِ مداوم فرش کودک آماده کنید.

در ضمن، باید فرشی انتخاب کنید که درصورت شست‌وشوی زیاد آسیب نبیند، چراکه در کل کودکان نسبت به بزرگسالان بیشتر فرش را کثیف می‌کنند!

2- روحیه‌ی کودک‌تان هم مهم است!

نکته‌ی دیگری که به‌هنگام خرید فرش کودک یا خرید اینترنتی فرش کودک باید در نظر بگیرید روحیه‌ی کودک دلبندتان است. کودکان دنیایی کودکانه دارند، بنابراین بهتر است فرشی که در اتاق‌شان پهن می‌کنید فرش کلاسیک یا دستباف‌نما نباشد، بلکه فرشی باشد که مختصِ کودکان تولید شده‌است. این فرش‌ها رنگ و رویی سرزنده و شاد دارند و عمدتاً در آن‌ها از طرح‌ها و نقش‌هایی استفاده شده که باب سلیقه‌ی کودکان هستند.

3- سلیقه‌ی کودک‌تان چطور است؟

همین الان که می‌خواهید نگاهی به فرش‌های کودک فروشگاه افرند داشته باشید، بد نیست کودک‌تان را هم کنار دست‌تان بنشانید و از او هم برای انتخاب فرش اتاق کودک نظر بخواهید. به هر صورت قرار است اولین و اصلی‌ترین استفاده‌کننده از آن فرش کودک‌تان باشد و چه بهتر که او هم نظرش را بگوید تا سلیقه‌ی او هم در انتخاب فرش کودک دخیل باشد.

4- حساس‌بودن پوست کودکان را هم مدنظر داشته باشید

در آخر آن‌که پوست کودکان حساس است و این یعنی نباید هر فرشی را برای اتاق آن‌ها استفاده کنید. بهتر است به دنبال خرید فرشی باشید که یا از پلی پروپیلن بافته شده یا از اکریلیکِ هیت‌ست‌شده. فرش اکریلیک هیت‌ست‌شده پرزدهی ندارد و از این رو می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای پوستِ حساسِ کودک‌تان باشد.

خرید اینترنتی فرش کودک

فروشگاه آنلاین فرش افرند انواع فرش اتاق کودک را در طرح‌ها و نقشه‌های مختلف و با قیمت‌های متنوع عرضه کرده‌است. هر یک از فرش‌ها را که سفارش دهید در سریع‌ترین زمان آماده و برای آدرس شما ارسال خواهد شد.

-10%
-10%
-15%
ناموجود
580,000 تومان2,300,000 تومان
-15%
ناموجود
580,000 تومان2,300,000 تومان
ناموجود
580,000 تومان2,300,000 تومان