خرید فرش دستباف گونه | سفارش آنلاین فرش دستباف نما

فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی قیمتی بسیار بالاتر دارد، اما درعین‌حال درصد شاخصی از کسانی که در پی خرید فرش هستند تمایل به فرش‌های دستباف دارند. میزان تقاضای بالا برای خرید فرش دستباف و همزمان قیمت بالای این فرش‌ها، طراحان فرش‌های ماشینی را به این فکر انداخت که فرش‌های ماشینی دستباف نما یا دستباف گونه تولید کنند. این‌چنین شد و اکنون فرش‌های دستباف گونه در طرح‌ها و سایزهای مختلف در دسترس هستند. فروشگاه اینترنتی افرند به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه‌های فرش کاشان انواع فرش دستباف گونه یا دستباف نما را با قیمت‌های متنوع و در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف عرضه کرده‌است.

برای خرید آنلاین فرش دستباف گونه می‌توانید از محصولاتی که در پایین قابل‌مشاهده هستند بازدید کرده و روی فرش موردنظرتان کلیک کنید.

ناموجود
295,000 تومان8,800,000 تومان

فرش دستبافت نما چیست؟

احتمالاً با دو شاخص فرش‌ها یعنی شانه و تراکم آشنا هستید. می‌دانید که به تعداد گره‌ها یا ریشه‌های فرش در هر متِر عرضی، شانه گفته می‌شود و تعداد گره‌ها یا ریشه‌های فرش در هر متر طولی را تراکم می‌نامند. به‌عنوان مثال، فرشی که 1000 شانه و 2500 تراکم داشته باشد، یعنی آن که از 1000 گره در هر متر عرضی و 2500 گره در هر متر طولی برخوردار است. بنابراین می‌توان گفت که هر چه تراکم بیشتر باشد، فشردگی و سنگینی هم بیش‌تر است.

همچنین به همان اندازه که تعداد شانه‌ها بیش‌تر باشد طرح و نقش‌های فرش بیش‌تر است و در واقع می‌توان گفت که ریزبافت‌تر است. با این توضیح می‌توان اضافه کرد که  فرش‌های دستباف گونه یا دستباف نما فرش‌هایی هستند با شانه‌ی 1000 و 1200 و تراکم بالای 2000. تراکم بالای فرش دستباف گونه یا دستباف نما و البته ریزبافت‌بودن این نوع فرش، باعث می‌شود که فرش ماشینی دستباف نما شباهت زیادی به فرش دستباف داشته باشد.

نکته‌ی دیگر آن‌که در زیر یا پشت فرش‌های دستباف رنگ پرز قابل‌مشاهده است. همچنین برای فرش‌های دست‌بافت نخ خاب فرش قابل‌جدا‌شدن نیست، این در حالی است که برای فرش‌های ماشینی معمولاً نخ پرز جدا می‌شود و همچنین نخ‌ها در ظاهر شکلی مانند U دارند.

نکته‌ی مثبت این است که در فرش‌های ماشینی دستباف‌نما درست به‌مانند فرش دستباف، نخ خاب جدا نمی‌شود و همچنین ظاهر بافت در پشت فرش دقیقاً مانند فرش‌های دستباف است.

خرید اینترنتی فرش دستباف گونه [دستباف نما]

فروشگاه اینترنتی افرند با سال‌ها سابقه در عرضه‌ی انواع فرش کاشان، بهترین فرش‌های دستباف گونه را با قیمت‌های متنوع و در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف عرضه کرده‌است. برای خرید اینترنتی فرش دستباف گونه می‌توانید روی یکی از محصولات کلیک کرده و در صفحه‌ی جدید اندازه‌ی دلخواه‌تان را انتخاب کنید. پس از آن می‌توانید محصول را به سبد خریدتان اضافه کنید و منتظر ارسال سریع آن باشید.

در نظر داشته باشید که ارسال فرش در فروشگاه افرند رایگان است و همچنین هزینه‌ی فرش را می‌توانید بعد از تحویل کالا پرداخت کنید.

هر پرسشی هم اگر دارید می‌توانید با کارشناسان فروشگاه فرش افرند در میان بگذارید.

ناموجود
295,000 تومان8,800,000 تومان